Energia astralna czym jest i jak ją aktywować?

Energia astralna jest jednym z podstawowych pojęć w dziedzinie ezoteryki i duchowości.Źródło  energii astralnej znajduje się poza środowiskiem fizycznym, w wymiarze astralnym. Energia ta jest często praktykowana w praktykach magicznych, medytacji oraz w pracy z ciałem energetycznym (subtelnym).

Jakie są cechy energii astralnej?

Energia astralna jest subtelna i delikatna. Jest typem energii, którą można odczuć, ale trudno ją zobaczyć, jej wpływ na nas jest subtelny, ale równocześnie głęboki. Energia ta jest rzeczywiście wrażliwa na emocje i myśli, co oznacza, że ​​nasze wewnętrzne stany mają wpływ na jakość i siłę energii astralnej, którą emitujemy.

Jak aktywować energię astralną?

Aby aktywować energię astralną, należy wpierw skupić się na jej odczuwaniu ze swojego wnętrza. Medytacja może pomóc w rozwijaniu tej zdolności. Podczas medytacji należy skupić się na oddychaniu i na swoim ciele energetycznym, a także na postrzeganiu subtelnych odczuć i przeżyć, które pojawiają się podczas medytacji. Warto regularnie medytować, aby rozwijać swoją energię na energię astralną.

Inną metodą odzyskiwania energii astralnej jest wizualizacja. Wizualizacja polega na wyobrażeniu sobie, że energia astralna przepływa przez ciało i emanuje w nim. Można sobie wyobrazić, że energia ta jest jasna, błyszcząca i pozytywna. Wizualizacja pomaga wydobyć siłę energii astralnej.

Sposób na aktywację energii astralnej jest pracą z czakrami. Czakry to siedem głównych głównych organów w naszym ciele. Każda z tych czakr jest szczególna, kojarzona z określonymi emocjami i stanami fizycznymi. Praca z czakrami polega na wykonywaniu ćwiczeń, które dostarczają energii w każdej z tych czynności czakr.

Podsumowanie

Energia astralna jest źródłem pojęcia w dziedzinie duchowości i ezoteryki. Jest to energia subtelna i wpływ, który ma wpływ na nasze życie wewnętrzne. Aby aktywować energię astralną, warto regularnie medytować, wykonywać ćwiczenia związane z czakrami oraz korzystać z wizualizacji. Dzięki takim praktykom możemy włączyć swoją wrażliwość na energię astralną i korzystanie z jej pozytywnego wpływu na nasze życie.

Ważne jest również, aby pamiętać o tym , że nasze wewnętrzne stany wpływają na jakość i siłę energii astralnej, którą emitujemy. Dlatego warto regularnie pracować nad swoim rozwojem duchowym, rozwijać pozytywne myśli i emocje. W ten sposób będziemy w stanie uzyskać siłę i pozytywną reakcję energii astralnej w naszym życiu.

podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *