Hipnoza Regresyjna z Telepatą – FAQ

Na czym polega sesja hipnozy regresyjnej z telepatą?

Sesja hipnozy regresyjnej z udziałem telepaty, to wielowymiarowa metoda pracy z ludzką podświadomością, w której zakotwiczone są wszelkie programy, traumy, przekonania, definiujące naszą codzienność. W sesji bierze udział klient, prowadzący i telepata. Całe spotkanie trwa około 2 godziny i odbywa się prze platformę Skype. W trakcie sesji docieramy do źródła problemu z jakim przychodzi do nas klient i gruntownie oczyszczamy wybrane sfery życia.

Z czym pracujemy w trakcie sesji?

W trakcie sesji komunikujemy się z podświadomością  klienta i pracujemy z jego polem morficznym, rodem, traumami, programami, obciążeniami wcieleniowymi. Podążamy za tym co pojawia się w trakcie sesji – podążamy za klientem i pracujemy jedynie z tym, na co pozwoli klient i na co wyrazi gotowość. Dążymy do integracji i uzyskania równowagi.

Kim jest prowadzący?

Prowadzący kieruje przebiegiem sesji i podejmuje na bieżąco decyzje za czym ma podążać telepata, dla którego jest rodzajem uziemienia. Jest to osoba, która odebrała odpowiednie przygotowanie i posiada doświadczenie w prowadzeniu telepaty przez przestrzenie. Dzięki swojej uważności i wrażliwości potrafi kierować procesem w taki sposób, aby był on zarówno skuteczny jak i bezpieczny dla klienta i telepaty.

Kim jest telepata?

Telepata to osoba, która wchodzi w trans hipnotyczny zamiast klienta. Odbiera informacje i przekazuje je prowadzącemu. Jest to osoba przeszkolona z odpowiednim doświadczeniem, która ma lekkość w poruszaniu się w przestrzeniach. Zna odpowiednie metody i techniki docierania do prawdziwych przekazów, oraz potrafi odpowiednio zabezpieczyć siebie i klienta. Wraz z prowadzącym stanowi jeden spójny organizm.

Dlaczego nie mogę wejść sam w hipnozę?

Mimo, że w swoim zespole mamy wykwalifikowanych hipnoterapeutów, to nie prowadzimy takiego rodzaju terapii z racji sfer, których dotykamy w trakcie sesji. W hipnozę wchodzi telepata, który potrafi jasno komunikować się z prowadzącym, nazywać i sprawdzać to, co widzi. Kontroluje on przestrzeń i ciało subtelne klienta. Ma łatwość we wchodzeniu trans, potrafi wyłapać konkretne sygnały i kreować w przestrzeni zgodnie z poleceniami prowadzącego. Taka forma pracy jest skuteczniejsza i bezpieczniejsza dla klienta.

Dlaczego warto odbyć sesje z dwoma telepatami?

Sesja hipnozy regresyjnej z udziałem dwóch telepatów to dość szczególny rodzaj pracy. Podczas gdy główny telepata jest w samym centrum sesji, drugi kontroluje sytuacje z innej perspektywy. Daje nam to większe możliwości działania i pozwala wychwycić więcej szczegółów. Telepaci wspierają się, sprawdzają i wzajemnie zabezpieczają co podnosi jakość i skuteczność sesji.

Czy na sesji zostaną przerobione wszystkie moje punkty?

Zdarza się, że na jednej sesji nie zostaną przerobione wszystkie problemy, z którymi zgłasza się do nas klient. Dzieje się tak z kilku przyczyn: gdy podświadomość pokazuje nam, że co innego w danej chwili jest priorytetem, oraz wtedy gdy mamy do czynienia z cięższymi obciążeniami, które manifestują się np. w postaci chorób. W tej drugiej sytuacji czasami na jeden punkt potrzebna jest jedna pełna i kompleksowa sesja, aby dotrzeć do źródła i rozpuścić wszystkie obciążenia.

Na czym polega sesja w Klinice Kwantowej?

Sesja hipnozy regresyjnej w Klinice Kwantowej to wyjątkowy proces, który przynosi uzdrowienie wielu chorób. Sama klinika została stworzona po to, aby docierać tam, gdzie medycyna konwencjonalna dotrzeć nie może. Choroby są problemem wielopoziomowym, które manifestują się w ciele fizycznym. Są odpowiedzią na zmiany zachodzące w ciele energetycznym – zmiany, które są pierwotną przyczyną chorób, a uzdrowienia możemy doświadczyć jedynie docierając do źródła.

Czym jest uwolnienie z Koła Karmy?

Każdy z nas znajduje się w Kole Karmy. W procesie reinkarnacji, w którym nie zawsze decydujemy sami o sobie. Czasami proces ten ulega zapętleniu ponieważ wybory, których dokonujemy nie wynikają z naszej wolnej woli, a z obciążeń, które w sobie nosimy. Uwolnienie z Koła Karmy daje nam możliwość pełnego samostanowienia o sobie i swojej wędrówce na każdym poziomie istnienia.

Na czym polega odnowa komórki macierzystej?

Odnowa komórki macierzystej to proces, w którym ciało energetyczne przypomina sobie cały swój boski i pierwotny potencjał. Jest to piękna podróż do samego Źródła po samego siebie. Odzyskujemy świadomość Kreatora. Dodatkowo wszystkie komórki ulegają głębokiemu oczyszczeniu i regeneracji.

Czym energetycznie jest odmłodzenie do 30-stki?

Energetyczne odmłodzenie to kompleksowy proces na poziomie energetycznym, mający na celu całościowe wsparcie naszego ciała fizycznego. Jego odnowienie, regenerację i doenergetyzowanie.

Dlaczego warto pozbyć się implantów i obcych mechanizmów?

W trakcie naszych sesji coraz częściej spotykamy się z obcymi mechanizmami umieszczonymi w ciele energetycznym, które realnie wpływają na codzienne funkcjonowanie. Powody i cele ich umieszczenia są różne, ale zazwyczaj osoba zainteresowana nie jest ich świadoma. Usunięcie ich jest niezbędne dla przywrócenia balansu i pełnej kontroli nad własnym życiem.

Na czym polega oczyszczanie domów i zwierząt?

Miejsca w których mieszkamy oraz zwierzęta jakie nam towarzyszą również reagują na to co dzieje się w przestrzeniach. Zdarza się, że w domach umieszczone są portale, a nasze pupile odczuwają znacznie więcej niż my i przejmują na siebie część naszych obciążeń. Jednak mamy na to wpływ, możemy oczyścić i zabezpieczyć miejsce jak i zwierzę.

Czy możemy skontaktować się z osobą zmarłą?

Oczywiście, że tak. Pamiętajmy, że dusza nie umiera. To, że kogoś już nie ma obok nas na planie fizycznym nie oznacza, że go utraciliśmy i nie możemy nawiązać z nim kontaktu. Tego typu spotkania zawsze są niezwykle wzruszające i pełne pozytywnych emocji.

podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *